Dell Computer
Dell Computer ONB54213US Energy 3.0 Camo Backpack Case
- SKU:
- 18175947
- MPN:
- onb54213us
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 11/14/2024 03:36:48 PM PST
- Stock Update:
- 11/14/2024 03:36:48 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Features
Application/Usage:
China
Notebook
Accessories
Shoes
Clothing
Country of Origin:
China
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 2.27 lb |
| Product Color | Black |
| Height | 20" |
| Width | 7" |
| Depth | 12.5" |
| Warranty | |
| Limited Warranty | 3 Year |
| General Information | |
| Brand Name | Dell |
| Manufacturer Website Address | http://www.delltechnologies.com |
| Product Type | Carrying Case |
| Product Name | Energy Camo Backpack 15 |
| Manufacturer | Dell Technologies |
| Manufacturer Part Number | ONB54213US |
| Product Line | Energy |
| Product Information | |
| Maximum Screen Size Supported | 15.6" |
| Carrying Options |
|
| Style | Backpack |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Dell Computer ONB54213US Energy 3.0 Camo Backpack Case