Lenovo
Lenovo Speaker - 20 W RMS - Charcoal 40CLCHARSA
- SKU:
- 20070349
- MPN:
- 40clcharsa
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Lenovo - 40CLCHARSA Speaker - 20 W RMS - Charcoal - 80 Hz to 24 kHz- Series one smart audio bar, charcoal
- Package Dimensions: 28 x 5 x 4 inches
Series one smart audio bar, charcoal.Primary audio speaker bar with 20w rms powe Product Type: Speaker Product Type: Speaker Manufacturer Part Number: 40CLCHARSA Packaged Quantity: 1 Manufacturer: Lenovo Group Limited Product Name: Speaker Brand Name: Lenovo Brand Name: Lenovo Height: 3.7 Width: 27.8 Depth: 5.24 Minimum Frequency Response: 80 Hz Maximum Frequency Response: 24 kHz RMS Output Power: 20 W Product Color: Charcoal Minimum Frequency Response: 80 Hz Maximum Frequency Response: 24 kHz RMS Output Power: 20 W Product Color: Charcoal
Specs
| Physical Characteristics | |
| Product Color | Charcoal |
| Height | 3.7" |
| Width | 27.8" |
| Depth | 5.24" |
| General Information | |
| Brand Name | Lenovo |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com/us/en/ |
| Product Type | Speaker |
| Product Name | Charcoal Series One Smart Audio Bar |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 40CLCHARSA |
| Packaged Quantity | 1 |
| Technical Information | |
| Minimum Frequency Response | 80 Hz |
| Maximum Frequency Response | 24 kHz |
| RMS Output Power | 20 W |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Lenovo Speaker - 20 W RMS - Charcoal 40CLCHARSA