Lenovo
Lenovo Mounting Bracket for Power Adapter - Black (4XF0H09737)
- SKU:
- 18154263
- MPN:
- 4xf0h09737
- Availability:
- Usually ships the same or next business day.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 04/01/2026 08:10:44 PM PST
Bulk discount rates
Below are the available bulk discount rates for each individual item when you purchase a certain amount
| Buy 5 or above | and pay only $25.97 each 25.97 |
- Stock Update:
- 04/01/2026 08:10:44 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Lenovo ThinkCentre Tiny Power Cage 4XF0H09737- Condition: Brand New
- Package Quantity: 1
- Brand Name: Lenovo
- Item model number: 4XF0H09737
- Item Weight: 0.48 ounces
- Product Dimensions: 2.4 x 1.3 x 5.3 inches
- Item Dimensions L x W x H: 2.44 x 1.33 x 5.31 inches
Lenovo ThinkCentre Tiny Power Cage 4XF0H09737 Condition: Brand New|Package Quantity: 1 Condition: Brand New
Package Quantity: 1
Features
Package Contents:
- ThinkCentre Tiny Power Cage
- Publication
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 5.28 oz |
| Product Color | Black |
| Height | 5.31" |
| Width | 2.44" |
| Depth | 1.33" |
| Warranty | |
| Limited Warranty | 1 Year |
| General Information | |
| Brand Name | Lenovo |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com/us/en/ |
| Marketing Information | ThinkCentre Tiny Power Cage is a mounting solution that provides an efficient and secure Power adapter mounting solution for your Tiny PC. To Complete this solution the ThinkCentre Tiny Sandwich Kit(Option PN: 0B47383) or Tiny VESA Mount(Option PN: 0B47374) is required. |
| Product Type | Mounting Bracket |
| Product Name | ThinkCentre Tiny power cage |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 4XF0H09737 |
| Packaged Quantity | 1 |
| Product Information | |
| Device Supported | Power Adapter |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Lenovo Mounting Bracket for Power Adapter - Black (4XF0H09737)
$26.55