Lenovo
Lenovo Antenna (4XH0R46693)
- SKU:
- 18243996
- MPN:
- 4xh0r46693
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 10/23/2023 10:48:05 AM PST
- Stock Update:
- 10/23/2023 10:48:05 AM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Lenovo 4XH0R46693 Acckit Bo Thinkcentre Sma Ant Kit- Frequency: 2.40 GHz to 5 GHz
- Connector Type: SMA
- Height: 4.7"
- Width: 0.4"
- Depth: 0.4"
- Wireless Type: 2.4 GHz Radio Frequency
- Brand Name: Lenovo
- Item model number: 4XH0R46693
- Item Weight: 1.54 pounds
- Product Dimensions: 4.33 x 9.84 x 1.57 inches
- Item Dimensions L x W x H: 4.33 x 9.84 x 1.57 inches
Manufacturer: Lenovo Group Limited. Brand Name: Lenovo. Product Name: Antenna. Product Type: Antenna. [Technical Information] Frequency: 2.40 GHz to 5 GHz. [Interfaces/Ports] Connector Type: SMA. [Physical Characteristics] Height: 4.7". Width: 0.4". Depth: 0.4". [Miscellaneous] Application/Usage: Wireless Data Network.
Features
Application/Usage:
Wireless Data Network
Wireless Data Network
Specs
| Physical Characteristics | |
| Height | 4.72" |
| Width | 0.39" |
| Depth | 0.39" |
| Interfaces/Ports | |
| Connector Type | SMA |
| General Information | |
| Brand Name | Lenovo |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com/us/en/ |
| Product Type | Antenna |
| Product Name | Antenna |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | 4XH0R46693 |
| Technical Information | |
| Operating Frequency Range | 2.4 GHz to 5 GHz |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Lenovo Antenna (4XH0R46693)