Lenovo
Lenovo Keyboard/Cover Case (Folio) Lenovo Tab M10 Tablet ZG38C03371
- SKU:
- 19942256
- MPN:
- zg38c03371
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 01/14/2026 01:37:19 PM PST
- Stock Update:
- 01/14/2026 01:37:19 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Lenovo TAB M10FHD 2ND Folio BT Keyboard US- UPC: 195348792912
- Weight: 0.900 lbs
- Package Dimensions: 9 x 7 x 1 inches
TAB M10FHD 2ND FOLIO BT KEYBOARD US
Features
Tablet Model Compatibility:
Tab M10
Tablet
Lenovo
Tab M10
Application/Usage:
Tablet
Compatibility:
Lenovo - Tab M10 2nd generation
Brand Compatibility:
Lenovo
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 13.97 oz |
| Height | 0.7" |
| Width | 6.8" |
| Depth | 9.7" |
| General Information | |
| Brand Name | Lenovo |
| Manufacturer Website Address | http://www.lenovo.com/us/en/ |
| Marketing Information | Marketing Information from the Manufacturer |
| Product Type | Keyboard/Cover Case |
| Product Name | Tablet Case |
| Manufacturer | Lenovo Group Limited |
| Manufacturer Part Number | ZG38C03371 |
| Product Information | |
| Style | Folio |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Lenovo Keyboard/Cover Case (Folio) Lenovo Tab M10 Tablet ZG38C03371