Panasonic
Panasonic LI-UNDC30W Lind Power Adapter 12-16vdc Pwr Input16v/2a Out 32 Watt
- SKU:
- 20058717
- MPN:
- li-undc30w
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Features
TAA Compliant:
Yes
Panasonic N1 Toughbook
Yes
Compatibility:
Panasonic N1 Toughbook
Specs
| Power Description | |
| Maximum Output Power | 30 W |
| Input Voltage | 32 V DC |
| Output Voltage | 16 V DC |
| General Information | |
| Brand Name | Panasonic |
| Manufacturer Website Address | http://www.panasonic.com |
| Product Type | Auto Adapter |
| Product Name | Auto Adapter |
| Manufacturer | Panasonic |
| Manufacturer Part Number | LI-UNDC30W |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Panasonic LI-UNDC30W Lind Power Adapter 12-16vdc Pwr Input16v/2a Out 32 Watt