Asrock PGO32UFS 31.5" 240Hz 4K/UHD (3840x2160) Flat WOLED Gaming Monitor
(No reviews yet) Write a Review
SKU:
MPN:
pgo32ufs
Availability:
Usually ships the same or next business day.
Shipping:
Calculated at Checkout
Stock Update:
05/12/2026 11:44:54 PM PST
  • Main
  • ALTIMAGE1
  • ALTIMAGE2
  • ALTIMAGE3
  • ALTIMAGE4
Stock Update:
05/12/2026 11:44:54 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
32" ASROCK PGO32UFS DUAL MODE (4k 240HZ) (1080p 480HZ) OLED
  • Screen Resolution: ?3840x2160
  • Card Description: ?Dedicated
  • Wireless Type: ?802.11ac, 802.11ax
  • Brand: ?ASROCK
  • Item model number: ?PGO32UFS
  • Operating System: ?Windows
  • Item Weight: ?16 pounds
  • Package Dimensions: ?32 x 20 x 9 inches
  • Computer Memory Type: ?DDR4 SDRAM, DDR5 RAM
  • Department: ?Men, Boys
Personalized Gaming Computers & Desktop Systems
View AllClose
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
0 Reviews
Main