Dell Computer
Dell 4RYWW 45W USB-C Laptop AC Power Adapter
- SKU:
- 21106668
- MPN:
- 4ryww
- Availability:
- Usually ships in 2-3 business days. In stock at our CA, IL, PA warehouses.
- Shipping:
- $263.16 (Fixed Shipping Cost)
- Stock Update:
- 05/15/2026 09:37:35 PM PST
- Stock Update:
- 05/15/2026 09:37:35 PM PST
Frequently bought together:
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Specs
| Power Description | |
| Maximum Output Power | 45 W |
| Output Voltage | 5 V DC |
| Interfaces/Ports | |
| USB Type-C | Yes |
| General Information | |
| Brand Name | DELL SOURCING - NEW |
| Product Type | AC Adapter |
| Product Name | 45W AC Adapter |
| Manufacturer | DELL SOURCING - NEW |
| Manufacturer Part Number | 4RYWW |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Dell 4RYWW 45W USB-C Laptop AC Power Adapter
$56.36