Dell Computer
Dell Computer HKA65NM200 65W USB C Laptop Power Adapter with Cord
- SKU:
- 21308390
- MPN:
- hka65nm200
- Availability:
- Usually ships the same or next business day. In stock at our CA, IL, PA warehouses.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 05/23/2026 07:44:49 PM PST
Bulk discount rates
Below are the available bulk discount rates for each individual item when you purchase a certain amount
| Buy 2 | and pay only $90.86 each 90.86 |
| Buy 3 - 4 | and pay only $88.43 each 88.43 |
| Buy 5 - 6 | and pay only $86.45 each 86.45 |
| Buy 7 or above | and pay only $83.44 each 83.44 |
- Stock Update:
- 05/23/2026 07:44:49 PM PST
Frequently bought together:
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Specs
| Power Description | |
| Maximum Output Current | 3.25 A |
| Maximum Output Power | 65 W |
| Output Voltage Detail | 20 V @ 3.25 A |
| Output Voltage | 20 V DC |
| Interfaces/Ports | |
| USB Type-C | Yes |
| General Information | |
| Brand Name | DELL SOURCING - NEW |
| Product Type | AC Adapter |
| Product Name | 65W AC Adapter |
| Manufacturer | DELL SOURCING - NEW |
| Manufacturer Part Number | HKA65NM200 |
| Technical Information | |
| Device Supported | Notebook |
| Localization | United Kingdom |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Dell Computer HKA65NM200 65W USB C Laptop Power Adapter with Cord
$96.17