Dell Computer
Dell Computer V5K57 Dell 90w Ac Adapter 4.5mm Tip Pwr W - 120 V Ac 230 V Ac Input -
- SKU:
- 21064736
- MPN:
- v5k57
- Availability:
- Usually ships the same or next business day. In stock at our CA, IL, PA warehouses.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 05/21/2026 09:22:38 PM PST
Bulk discount rates
Below are the available bulk discount rates for each individual item when you purchase a certain amount
| Buy 2 | and pay only $76.95 each 76.95 |
| Buy 3 | and pay only $74.52 each 74.52 |
| Buy 4 - 7 | and pay only $73.30 each 73.3 |
| Buy 8 | and pay only $71.42 each 71.42 |
| Buy 9 or above | and pay only $69.54 each 69.54 |
- Stock Update:
- 05/21/2026 09:22:38 PM PST
Frequently bought together:
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Dell Sparepart 90W AC Power Adapter for laptops, W128447701 (laptops)- W128447701
- Brand: Dell
- Manufacturer: Dell
- Global Trade Identification Number: 05715063172582
Sparepart: Dell 90W AC power adapter for laptops, W128447701 (laptops) laptops
Specs
| Power Description | |
| Input Voltage Range | 100 V AC - 240 V AC |
| Frequency |
|
| Maximum Output Power | 90 W |
| Input Voltage |
|
| Output Voltage | 19 V |
| General Information | |
| Brand Name | DELL SOURCING - NEW |
| Product Type | AC Adapter |
| Product Name | 90W AC Adapter |
| Manufacturer | DELL SOURCING - NEW |
| Manufacturer Part Number | V5K57 |
| Technical Information | |
| Device Supported | Notebook |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Dell Computer V5K57 Dell 90w Ac Adapter 4.5mm Tip Pwr W - 120 V Ac 230 V Ac Input -
$82.60