Hewlett Packard
HP Laptop HDMI Port 13L55AT
- SKU:
- 18211789
- MPN:
- 13l55at
- Availability:
- Out of stock
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
- Stock Update:
- 07/03/2025 11:50:07 AM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
HP HDMI Port Flex IO v2 Promo- UPC: 194850902505
- Weight: 0.200 lbs
- Product Dimensions: 10.9 x 8.62 x 1 inches
- Item Weight: 1 pounds
HP HDMI Port Flex IO v2 PROMO
Features
Application/Usage:
Desktop
PC
Compatibility:
- HP Z1 G8, Z1 G9
- HP Elite 600 G9, 800 G9
- HP EliteDesk 800 G6, 800 G8, 805 G8
- HP Pro 400 G9
- HP ProDesk 405 G8
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 0.41 oz |
| Height | 0.6" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.6" |
| General Information | |
| Brand Name | HP |
| Manufacturer Website Address | http://www.hp.com |
| Product Type | Laptop HDMI Port |
| Product Name | Laptop HDMI Port |
| Manufacturer | HP Inc. |
| Manufacturer Part Number | 13L55AT |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
HP Laptop HDMI Port 13L55AT