Lexmark
Lexmark CS94x/CX94x 2 x 520-Sheet Tray 32D0811
- SKU:
- 20122366
- MPN:
- 32d0811
- Availability:
- Usually ships in 2-3 business days. In stock at our NJ warehouse.
- Shipping:
- $315.79 (Fixed Shipping Cost)
- Stock Update:
- 05/13/2026 11:44:38 PM PST
- Stock Update:
- 05/13/2026 11:44:38 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Lexmark CS943, CX942, CX943, CX944, XC9445, XC9455, XC9465 2x520-Sheet TrayLexmark CS94x/CX94x 2 x 520-Sheet Tray Media Capacity: 1040 Sheet Media Capacity: 1040 Sheet Media Type: Plain Paper Media Type: Plain Paper Total Media Capacity: 1040 Total Media Capacity: 1040
Features
Compatibility:
Lexmark Printers:
- CX944adtse
- CX942adse
- CS94X
- CX94X
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 60.19 lb |
| Height | 12" |
| Width | 26.3" |
| Depth | 28.3" |
| General Information | |
| Brand Name | Lexmark |
| Manufacturer Website Address | http://www.xerox.com |
| Product Type | Input Tray |
| Product Name | CS94x/CX94x 2 x 520-Sheet Tray |
| Manufacturer | Xerox Corporation |
| Manufacturer Part Number | 32D0811 |
| Technical Information | |
| Total Media Capacity | 1040 |
| Media Capacity | 1040 Sheet |
| Media Type | Plain Paper |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Lexmark CS94x/CX94x 2 x 520-Sheet Tray 32D0811
$1,411.81