Lian Li SP Platinum 850W SFX Form Factor Power Supply with 12V-2x6 Connectors - ATX 3.1 & PCIE 5.1 Compliant - Low-Noise - Fully Modular - 105C Capacitors - 10 Year Warranty - Black (SP0850P.B)
  • LianLi Compact SFX Platinum PSU: Ideal for gamers and creators, this standard-sized SFX PSU measures 125mm (W) x 63.5mm (H) x 100mm (D), providing powerful performance in a compact form. Part of the Lian Li SP power supplies series, it is engineered for high performance and silent operation.