nadex coins
Nadex Coins Ncs8-1180 4-pack Secure Counter Ballpoint Pens [blue]
- SKU:
- 21471327
- MPN:
- ncs8-1180
- Availability:
- Usually ships in 1-2 business days. In stock at our OK warehouse.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 05/31/2026 12:25:24 AM PST
Bulk discount rates
Below are the available bulk discount rates for each individual item when you purchase a certain amount
| Buy 2 | and pay only $22.24 each 22.24 |
| Buy 3 - 4 | and pay only $19.88 each 19.88 |
| Buy 5 - 9 | and pay only $16.99 each 16.99 |
| Buy 10 - 13 | and pay only $15.07 each 15.07 |
| Buy 14 or above | and pay only $14.64 each 14.64 |
- Stock Update:
- 05/31/2026 12:25:24 AM PST
Frequently bought together:
Description
This item is brand-new, factory sealed.
&bullPackage Contents:
- NCS8-1180 4-Pack Secure Counter Ballpoint Pens (Blue)
- Base
- Chain
- 5 x Replacement Inks
Features
Package Contents:
China
- NCS8-1180 4-Pack Secure Counter Ballpoint Pens (Blue)
- Base
- Chain
- 5 x Replacement Inks
Country of Origin:
China
Specs
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 1.60 oz |
| Length | 1.40" |
| Height | 1.40" |
| Width | 6" |
| Warranty | |
| Limited Warranty | 90 Day |
| General Information | |
| Brand Name | Nadex Coins |
| Package Type | Retail |
| Manufacturer Website Address | http://www.nadexcoins.com |
| Marketing Information | Don't let customers take your pens! Check out the Blue Nadex Coins 4 Pack Secure Counter Ballpoint Pen! The pen is secured to a desk so you will always know its there! It includes 5 replacement ink refills. |
| Product Type | Countertop/Security Pen |
| Product Name | NCS8-1180 4-Pack Secure Counter Ballpoint Pens (Blue) |
| Manufacturer | Nadex Coins |
| Manufacturer Part Number | NCS8-1180 |
| Packaged Quantity | 4 / Pack |
| Product Information | |
| Grip Type |
|
| Ink Color | Blue |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Nadex Coins Ncs8-1180 4-pack Secure Counter Ballpoint Pens [blue]
$29.47