Dell Computer
Open Box – Dell AC Adapter DELL02TXJ7
- SKU:
- 21494348
- MPN:
- dell02txj7
- Availability:
- Usually ships the same or next business day. In stock at our CA warehouse.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 05/21/2026 01:00:00 AM PST
- Stock Update:
- 05/21/2026 01:00:00 AM PST
Frequently bought together:
Description
This item is a fully inspected open box return.
Package Contents:- AC Adapter
- 1.83 Meter Power Cord
Features
Package Contents:
- AC Adapter
- 1.83 Meter Power Cord
Specs
| Power Description | |
| Maximum Output Power | 130 W |
| Physical Characteristics | |
| Height | 1" |
| Depth | 6.1" |
| General Information | |
| Brand Name | Dell |
| Manufacturer Website Address | http://www.delltechnologies.com |
| Product Type | AC Adapter |
| Product Name | AC Adapter |
| Manufacturer | Dell Technologies |
| Manufacturer Part Number | DELL02TXJ7 |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Open Box – Dell AC Adapter DELL02TXJ7
$29.00