Total Micro
Total Micro 4X20M26268-TM USB C AC Adapter 65W
- SKU:
- 21305207
- MPN:
- 4x20m26268-tm_25
- Availability:
- Usually ships the same or next business day. In stock at our CA, FL, IL, NJ, TX warehouses.
- Shipping:
- Calculated at Checkout
- Stock Update:
- 04/26/2026 11:50:04 PM PST
Bulk discount rates
Below are the available bulk discount rates for each individual item when you purchase a certain amount
| Buy 2 | and pay only $43.19 each 43.19 |
| Buy 3 | and pay only $41.20 each 41.2 |
| Buy 4 - 9 | and pay only $39.09 each 39.09 |
| Buy 10 - 28 | and pay only $37.37 each 37.37 |
| Buy 29 or above | and pay only $36.36 each 36.36 |
- Stock Update:
- 04/26/2026 11:50:04 PM PST
Description
This item is brand-new, factory sealed.
Specs
| Power Description | |
| Maximum Output Current | 3.25 A |
| Output Voltage |
|
| Physical Characteristics | |
| Weight (Approximate) | 7.84 oz |
| Height | 1.1" |
| Width | 1.8" |
| Depth | 4.3" |
| Interfaces/Ports | |
| USB | Yes |
| General Information | |
| Brand Name | Total Micro |
| Manufacturer Website Address | http://www.total-micro.com |
| Product Type | AC Adapter |
| Product Name | AC Adapter |
| Manufacturer | Total Micro Technologies |
| Manufacturer Part Number | 4X20M26268-TM |
| Technical Information | |
| Device Supported |
|
| Localization | United States |
Warranty Information
All Items are Brand New, Factory Sealed and come with a standard warranty. [Read our policies]
View AllClose
Total Micro 4X20M26268-TM USB C AC Adapter 65W
$47.60